Je nákup stroja ziskový a kedy sa vráti investícia?

Ceny našich strojov sú nízke, výrobok zakúpite priamo v autorizovanom servisnom stredisku priamo od výrobcu alebo dovozcu. Najčastejšie sa nákup zariadenia vráti po niekoľkých objednávkach, samozrejme, záleží na ich veľkosti. Samozrejme, vašou výhodou bude určitá znalosť stavebného priemyslu, skúsenosti s prácou so strojmi a schopnosť hovoriť s klientom.

Aká je výhoda peny v porovnaní s inými izolačnými výrobkami?

Aké sú výhody polyuretánovej peny v porovnaní s inými typmi izolácie?
Polyuretánova pena má vyššiu tepelnú odolnosť. V skutočnosti pena uzavretých buniek má takmer dvojnásobnú tepelnú odolnosť ako sklenené vlákna priemernej kvality.
Budovy izolované polyuretánovou penou s použitím sprejovej metódy sú pohodlnejšie na bývanie.
Penové izolácie bez medzery a trhliny zabezpečujú vzduchotesnosť.
Pena v uzavretých bunkách poskytuje lepšie tesnenie vlhkosti ako všetky ostatné izolácie.
Pena má nepochybne omnoho viac absorbujúca zvuk, penová izolácia absorbuje zvuk viac ako sklenené vláknité izolácie.
Pena nepriťahuje alebo neprináša živé prostredie pre škodcov.
Pena zabraňuje prieniku hmyzu a iných malých tvorov.Odpudivá voči škodcom a hlodavcom.
Použitie polyuretánovej peny umožňuje jej použitie na ťažko dostupných miestach. Tým sa zabezpečí, že sa nevytvoria žiadne tepelné mosty.
Vzduch prechádza cez izoláciu, ako je sklenená vata, omnoho ľahším spôsobom ako cez peny s otvorenými bunkami. Striekaná izolácia ma najlepšie a najzaujímavejšie technické parametre.
Pena zvyšuje pevnosť stenovej konštrukcie.

Sú stroje vašej firmy drahé v porovnaní s konkurenciou

Naše stroje sa vyznačujú veľmi zaujímavým pomerom cena / kvalita. Až donedávna postrekovače vyžadovali veľmi veľké investície. V súčasnosti ponúka výberu značiek Graveco, Wintermann a FoamTornado nové, cenovo dostupné možnosti pre polyuretánový priemysel.

Aké možnosti poskytuje vaša spoločnosť?

Naša spoločnosť vám dáva šancu na rozvíjanie nového podniku alebo príležitosť zvýšiť výnosy z existujúcej spoločnosti po zavedení služieb týkajúcich sa nastreku polyuretánovej peny, polyurey, polyuretánových hybridov. S viac ako 20-ročnými skúsenosťami v priemysle máme prístup k poznatkom, ktoré odovzdávame našim partnerom už niekoľko rokov. Pozývame vás, aby ste využili naše služby a skúsenosti.

Dodávate stroje v zahraničí?

Samozrejme poskytujeme vybavenie na každom mieste, ktoré označujeme.

Akú záruku dostane kupujúci?

Každý kupujúci dostane pri nákupe stroja jednoročnú záruku.
Každý zákazník objednávajúci penový material dostane 25-ročnú záruku na písaný výrobok (PIR, PUR penová hmota)

Servisujete aj iné značky?

Naša spoločnosť prevádzkuje služby sprejových agregátov všetkých typov.

Prečo potrebujete správne izolovať budovu?

Pre mnohých ľudí nie je odpoveď na takúto otázku taká, ako by sa to mohlo zdať odborníkom v stavebníctve. Veľká časť investorov, najmä pokiaľ ide o súkromné ​​osoby, ktoré sa denne nezaoberajú realizáciou stavebných plánov, si neuvedomujú, do akej miery prispieva izolácia budovy k zásadám umenia výstavby. Odhaduje sa, že v priemernej rodinnej bytovej budove až 70% energie spotrebovanej počas jej používania a prevádzky je tepelná energia určená na vykurovanie vody a priestorov. S cieľom znížiť fixné náklady vzniknuté v súvislosti s používaním budovy je potrebné hľadať úsporu presne prostredníctvom správnej izolácie v podkroví a izbovej izolácie. V ďalších testoch je jasne uvedené, že najväčšie množstvo tepla uniká cez podkrovie, suterén a vonkajšie steny budovy. Preto stojí za to venovať pozornosť týmto trom prvkom pri plánovaní izolácie.

Prečo striekánú PUR izoláciu ?

Môžeme vybrať dva typy polyuretánových pien. Otvorené bunky a uzavreté bunky. Pre vonkajšiu izoláciu a miesta vystavené vlhkosti sa používa pena uzavretých buniek, t.j. pena, ktorá má vysokú hustotu, hmotnosť a nerastie ako pena s otvorenými bunkami. Uzavretá bunková pena sa nanáša na podlahy, základy a strechy, kde je veľká možnosť kontaktu s veľkým množstvom vody. Pena s otvorenými pórmi má nižšiu hustotu a je rozprašovaná na podkroví ako plnenie stien a priestoru. Táto pena má nízku hmotnosť, nízku hustotu a vysokú rozťažnosť.

Rastúca popularita PUR polyuretánovej peny je spojená s množstvom výhod a výhod výberu tohto tepelnoizolačného materiálu. Pena podľa informácií poskytnutých jej výrobcami, ako aj podľa skúšok priemyselných špecialistov sa vyznačuje relatívne nízkym koeficientom prenosu tepla, ktorý umožňuje obmedziť únik tepla stavebnými prvkami izolovanými týmto stavebným materiálom. To vám umožňuje znížiť náklady na vykurovanie miestností až o 50% v porovnaní so stavom pred tepelnou izoláciou. Nie je to však jediná výhoda izolácie budov penou. V súlade s vyššie uvedeným je uvedené, že polyuretánová pena je vďaka svojim fyzikálnym vlastnostiam ideálne vhodná ako izolačný materiál a izolácia podkrovia. Vzhľadom na nízku hmotnosť nezaťažuje strešné konštrukcie. Naopak – vytvorenie homogénnej zhutnenej hmoty s vysokou hustotou po aplikácii je samo osebe dodatočnou ochranou konštrukcie a zvyšuje jej životnosť. To má mimoriadny význam pri vykonávaní tepelnoizolačných prác na starších stavebných objektoch, ako aj skladovacích a výrobných halách, pre ktoré projektanti predpokladali špecifické zaťaženie strešnej konštrukcie, ktoré by bolo možné prekročiť použitím alternatívnych izolačných materiálov.

Ako dlho trvá nástrek izolácie?

Rýchlosť práce 1-2 dni záleží od veľkosti realizácií.
Podkrovie trvá jeden deň. Postrekovaná pena vyzrie asi za 15 sekúnd a je pripravená na spracovanie v krátkom čase.

Prečo je technológia striekanej polyuretánovej peny tak populárna na Slovensku EU alebo Poľsku ?

V Poľsku aj EU získala izolácia s PUR penou veľkú popularitu. Izolácia striekaním je jednou z najnovších metód izolácie budov, ako používaná izolácia z vlny a polystyrén, ktorý sa bežne používa. Odborníci zo stavebného a investičného priemyslu považujú za najmodernejší spôsob izolácie podkrovia a budov,striekané izolácie ktoré v súčasnosti určujú normy izolácie budov, ktoré je potrebné porovnávať s izoláciou vyrobenou z alternatívnych tepelnoizolačných materiálov.

Čo je polyuretán pena?

Je to zmes dvoch zložiek: polyol a izokyanát. Presnosť miešania oboch zložiek má vplyv na kvalitu peny. Chemická reakcia vyššie uvedených zložiek má za následok uvoľnenie a tvorbu bunkovej penovej štruktúry.

Použitie purovej peny:

 • zatepľovanie,
 • izolácie,
 • hydroizolácie,
 • tepelná izolácia (tepelná izolácia),
 • tepelná renovácia (termorekácia).

Možnosťi aplikácie:

 • bytové, rodinné a viacpodlažné bývanie:
 • strechy,zrubové domy a drevené,
 • Kanadské domy,Skeletové domy,
 • pasívne domy,
 • energeticky úsporné domy,
 • podkrovie,
 • ploché strechy,
 • základy,
 • podlahy na zemi,
 • stropy nad suterénami,
 • a ďalšie …

Chovné, farmárske a živočíšne stavby:

 • skladovanie zeleniny a ovocia,
 • kurník,
 • kravín
 • ošipárne,
 • stajne,
 • bitúnky,
 • chlad.
 • a ďalšie …

Veľkoplošné objekty:

 • priemyselné haly,
 • sklady,
 • hangáre,
 • nádrže,
 • silá,
 • ventilačné a klimatizačné potrubia,
 • a ďalšie …

Verejné budovy:

 • športové pásy,
 • bazény,
 • ploché strechy,
 • a ďalšie .

Prečo polyuretán izolácia pena TornadoFoam ?

Najdôležitejšie výhody použitia polyuretánovej peny:

Striekaná izolácia a bez prerušenia – nástrekom izolačný materiál izolačná vrstva je vytvorená bez škár a medzier, bez tepelných mostov
Maximálne izolačné vlastnosti pri nízkej hrúbke – PUR pena má výnimočne nízky koeficient prenosu tepla, ktorý sa nemôže pochváliť žiadnym iným materiálom.

Izolácia ťažko prístupných častí budovy – S tekutosť materiálu možno ľahko izolovať kritické miesta, neprístupné alebo nerovné a tažko dostupne miesta.
Vynikajúca lepkost k podkladu – tesné ako druhá koža a je vhodný pre takmer všetky povrchy, ako je doska z triesok cementu, trapézového plechu alebo drevených dosiek.

Rozšírenie životnosti budov – pevná odolná PUR pena s uzavretými článkami jasne zlepšuje štruktúru budovy a životnosť budov.
Rýchlosť pokládky izolácie – ak sú poveternostné podmienky priaznivé, je možné aplikovať až 1000 m2 plochy za deň.
Zlepšenie kvality života – Obyvatelia budov izolovaných z PUR peny potvrdzujú zlepšenie klímy v byte.
Nízka hmotnosť materiálu – Vďaka nízkej hmotnosti takmer nepredstavuje dodatočné konštrukčné prvky, čo zvyšuje bezpečnosti napríklad so silnou plochej strechy zaťaženie snehom.

Izolácia TornadoFoam ? Prečo si vybrať našu spoločnosť?

Na trhu s izolačnými službami pôsobíme už dlhší čas, pričom našim klientom ponúkame osvedčené a komplexné riešenia spočívajúce v realizácii striekanej izolácie s polyuretánovou penou. Na žiadosť komerčných a súkromných subjektov sme dokončili tisíce m2 projektov, a tak získali potrebné vzdelanie a zlepšili zručnosti, a získali tak skusenosťi ktoré odozdaváme.

Využívame spoľahlivých a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí sú charakterizovaní starostlivosťou, starostlivosťou a čestnosťou. Pristupujeme ku každému z našich objednávok spoľahlivým spôsobom, zaručujeme vysokú kvalitu izolácie a úplnú spokojnosť s vykonávanou prácou. Vytvárame izolácie pomocou osvedčených zariadení od renomovaných výrobcov, ktoré odporúčajú odborníci v tomto odvetví. Zároveň poskytujeme našim klientom podporu a pomoc pri poradenstve v ich investičných procesoch.

Dokážete získať rovnomerný tvar peny?

Tvar postrekovanej peny s otvorenými bunkami je celkom nepravidelný. Pri striekaní nie je možné dosiahnuť rovný povrch. Aby sme vytvorili rovný povrch peny, musíme ju rezať nožom alebo špeciálnou pílou.

Je kondenzácia na povrchu peny?

Dôvodom kondenzácie vody na polyuretánovej pene je rozdiel medzi teplotou vzduchu vo vnútri a mimo domu. Ak je penová vrstva väčšia ako 5 cm, s peny uzavretých buniek a 12 cm s peny s otvorenými bunkami, tento jav zmizne. Zvyčajne nepotrebujeme použiť parotesnú fóliu.

PUR izolácia a hlodavce?

Polyuretánová pena nie je dobrým prostredím pre život hlodavcov. Polyuretán nie je jedlý a je syntetickým výrobkom, takže sa nezažíva v zažívacom systéme myší. Doteraz neexistujú žiadne hniezdenia hlodavcov v pene, napriek tomu, že sa používa v budovách pre hospodárske zvieratá a skladoch ovocia a zeleniny.

Ako rýchlo suchá a vyzretá pena?

Striekaná pena vyzrie po 20 sekundách a je pripravená na spracovanie hodinu po aplikácii. Po 24 hodinách necítite vôňu aplikácie a po týždni sa jej fyzická kondícia podľa certifikátov neustále udržiava po dobu 25 rokov.

Zvyšuje vlhkosť polyuretánová pena?

Polyuretán je skvelý izolátor tepla a vody. Vyliata voda na povrchu peny jednoducho prúdi cez povrch. Polyuretánová pena s uzavretými bunkami neabsorbuje vlhkosť a pena s otvorenými bunkami absorbuje malé množstvá vody, rovnako ako ich odvádza. Štruktúra peny s otvorenými bunkami vyzerá ako bubliny mydlových bublín spojených dohromady.

Je polyuretánová pena horľavá?

Polyuretánová pena je látka s testami triedy F a E, obe kategórie sú pokryté „samozhášavým“ certifikátom. Trieda F je najčastejšie používaná.

Je polyuretánová pena bezpečná a zdravá?

Po 24 hodinách aplikácie polyuretánová pena nemá žiadne plyny a stáva sa bez zápachu a neutrálnej pre životné prostredie. Na rozdiel od iných metód zatepľovania sa nezhromažďuje prach, mikroorganizmy, roztoče a baktérie, pretože v pene nie je žiadne prostredie vhodné na ich reprodukciu. Pena nebude obývaná vtákmi, hmyzom, hlodavcami a martenmi, ktorí pre človeka nesú rôzne nebezpečné choroby.

Dokonca aj keď je pena namočená, ktorá môže spôsobiť ochorenie dýchacích ciest u ľudí,použitie pur izolácie je abolutne zdraviu neškodná žiadne pliesne prach,ani nadmerný hluk. Použitie penovej vrstvy väčšej ako 10 cm nevyvoláva žiadny vplyv na ukladanie vodných pár na stene. Získame suché prostredie bez zápachu a bez baktérií. Pena sa používa na tepelnú izoláciu v kanadskom štýle a absolvovala skúšku na celom svete.

Koľko stojí izolácia s penou?

Radi Vám vypracujeme ponuku na mieru.Venujeme prevažne stavbám na bývanie – od malých rodinných domov až po veľké bytové domy, no nie sú nám cudzie ani priemyselné haly alebo iné objekty. Každý projekt pre prácu je individuálne riešenie , kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Prečo je polyuretánová pena lepšia ako iné izolačné metódy?

Technológia rozprašovania polyuretánovej peny ako izolácie domu získava stále viac a viac priaznivcov na Slovensku. Nový spôsob tepelnej izolácie získava veľkú popularitu ako bežne používané izolačné materialy ako je polystyrén a minerálna vlna.

PUR izolačné polyuretánové peny sú štandardne rozdelené do dvoch základných typov: peny s otvorenými bunkami a peny s uzavretými bunkami. Odlišujú sa hlavne v hustote, ktorá je spojená s ich charakteristickou konštrukciou. V prípade prvých, štruktúra s otvorenými bunkami poskytuje dobré tepelnoizolačné parametre (v porovnaní s materiálmi ako je vlna alebo polystyrén), zatiaľ čo je charakterizovaná vysokým stupňom zvukového útlmu. Tento typ peny sa používa predovšetkým v bývaní, slúžia hlavne na izoláciu podkrovia, izolácia steny a podlahy alebo tlmenie miestnosti. Často sa používa ako izolačný materiál v pasívnych a energeticky úsporných domoch. Na druhej strane sa pena s uzavretými bunkami vyznačuje kompaktnou štruktúrou buniek a ich malou veľkosťou, vďaka ktorej má jednu z najlepších tepelnoizolačných vlastností medzi všetkými izolačnými materiálmi použitými pri konštrukcii. Je ideálny na izoláciu budov, vrátane stien, podláh, základov a podkroví, ako aj strechy, haly a hospodárske budovy.

Výhoda polyuretánovej peny pri iných spôsoboch tepelnej izolácie:
– izolácia s penou nespôsobuje tepelné mosty, t. j. miesta, kde máme medzery v izolácii. Najviac tepla uniká cez takéto medzery
– pena je nealergénny materiál. Roztoči neprodukujú roztoče, baktérie a iné parazity. V pene nie sú obývané vtáky a iné zvieratá, ktoré môžu byť nosičmi roztočov, čo spôsobuje svrab.
– izolácia peny spôsobuje, že v našom dome je až 50% viac tepla než v porovnaní s tradičnými metódami otepľovania
– pena je samozhášací materiál, na rozdiel od penového polystyrénu, alebo často používaná lepenka.
– izolácia polyuretánovej peny na podkroví je priedušným materiálom.
– polyuretán je látka, ktorá umlčuje náš domov. Odteraz bude náš dom nielen teplejší, ale aj tichší.
– pena izolovaná penou si zachováva izolačné vlastnosti minimálne 25 rokov, pena sa nezmrštila ani nespadla.
– Pena spája všetky strešné prvky, vďaka čomu bude vaša strecha je chranená pred veľkou búrkou a udržiava konzistentnejšiu štruktúru.