Spokojný zákazník nás posúva vpred.

Sme výhradný distribútor značky Wintermann® pre Slovensko a Maďarsko.     

Distribútor penových strojov pre penový systém polyuretánu značky Wintermann a peny Tornado Foam. 

Špecialisti na aplikáciu striekanej polyuretánovej peny a polyurey. Tieto moderné technológie sa v  stavebníctve využívajú na hydroizoláciu a tepelnú izoláciu stavebných konštrukcií.

Ako firma vieme zrealizovať projekt podľa Vašich predstáv. Či už sa jedná o izolácie domov, alebo o výrobnú halu, sme Vám plne k dispozícii.

Kvalitný materiál a profesionálne vyškolený personál sú zárukou tej najvyššej kvality. Naša firma Vám ponúka tie najlepšie služby a ceny za použitia tých najkvalitnejších materiálov.

Zastupujeme výrobcov CNC strojov a striekacích strojov a recirkulácie, Graveco pištole Raptor IV, kontrola výkonu a ďalšie komponenty sú navrhnuté a vyrábané aj v centrále našej spoločnosti. V ponuke sú zariadenia rôznych veľkosti a výkonov. Od najmenšej triedy až po tie najväčšie vysokovýkonné systémy. Wintermann® technológia potvrdila, že je jednotkou na trhu.

icon
Moderné technológie

Najnovšie technológie na hydroizoláciu a tepelnú izoláciu stavebných konštrukcií.

icon
Ekologické riešenia

Naše riešenia tepelnej izolácie patria medzi najefektívnejšie, čím zároveň šetríme aj prírodu.

icon
Partnerstvo

Ponúkame rozsiahly systém školení a záručného a pozáručného servisu pre zariadenia Wintermann®.

icon
Skúsený team

V odvetí pôsobíme a máme zamestnancov s viac ako 10-ročnými skúsenosťami.

Moderné riešenia v oblasti priemyselnej izolácie

0
Rokov skúseností
0
Realizovaných projektov
0
Zaškolených pracovníkov

REFERENCIE

Povedali o nás

member
Pavel Marinčin

majiteľ

Spoľahlivá spoločnosť, po zakúpení zariadenia moja spoločnosť už 3 roky pracuje so zariadením Wintermann Pro. Používame ho na 1-2 nástreky mesačne, zatiaľ s ním neboli problémy.

member
Barnabás Kovács (HU)

majiteľ

Dôstojný obchodný partner. Dodaný stroj aj ked som na začiatku váhal, možem odporučiť. Technická kontrola bola vykonaná bezplatne. Písomnú referenciu môžete použiť.

member
Ondrej Polakovič

manažér

Odporúčam firmu aj stroj Wintermann 350. Doručenie mierne oneskorené, no už pracujeme na Wintermanovi rok. Je to šikovný stroj, mobilný a cenovo sa oplatí. Zaškolenie prebehlo hladko, servis sme zatiaľ nepotrebovali.